Randstad Polska Sp. z o.o.

Czy chcesz pracować w firmie, która inwestuje w ludzi i dba o swoich pracowników oraz zapewnia transport do pracy? Mamy coś specjalnie dla Ciebie.

Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącego producenta wyrobów kompozytowych, poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji laminatu.

Lokalizacja: Głobino, k. Słupska

oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– umowę o pracę tymczasową (początkowe zatrudnienie przez Agencję, z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta),
– pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
– pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie),
– bezpłatny dojazd autobusem firmowym z Słupska.

zadania
– obróbka produktów z laminatu,
– laminowanie,
– dbanie o porządek w miejscu pracy.

oczekujemy
– chęci i zaangażowania w wykonywaną pracę,
– gotowości do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,
– wykształcenie techniczne/zawodowe będzie dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić