Aplikacje zostały zamknięte

Randstad Polska Sp. z o.o.

Jeśli masz motywację do pracy, a także doświadczenie na produkcji, zapraszamy do współpracy.Aktualnie dla naszego klienta, wiodącego producenta wyrobów kompozytowych, poszukujemy osób na stanowisko montera wyposażenia.

Lokalizacja: Głobino, k. Słupska

oferujemy
– umowę o pracę tymczasową (to umowa o pracę na czas określony, odprowadzone składki na ZUS i US),
– wynagrodzenie zasadnicze + premię,
– pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
– możliwość korzystania z benefitów Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna w atracyjnej cenie),
– bezpłatny dojazd autobusem firmowym z Słupska.

zadania
– przygotowanie stanowiska pracy do potrzeb realizowanego zadania,
– kompletacja wyposażenia oraz bieżąca kontrola stanów podczas pobierania z magazynu,
– nadzór nad przestrzeganiem procesu technologicznego, odbiór poszczególnych etapów realizacji oraz zgłaszanie do odbioru jakości.

oczekujemy
– doświadczenia w pracy na produkcji,
– mile widziane wykształcenie techniczne,
– gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oznaczone jako: praca na produkcji, pracownik fizyczny