Randstad Polska Sp. z o. o.

Jeśli uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia aromatycznej kawy, a ponadto jesteś osobą:

  • pełną pozytywnej energii,
  • lubiącą kontakt z innymi ludźmi,
  • zaangażowaną w swoją pracę i otwartą na zdobywanie wiedzy,

dołącz do zespołu ludzi z pasją, zgłębiaj tajniki wiedzy o kawie i zdobywaj cenne doświadczenie w pracy z klientem!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy w sklepie, oferującym innowacyjne produkty codziennego użytku i pyszną, świeżą kawę.

Lokalizacja: Słupsk

oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
czas pracy dostosowany do Twoich możliwości,
pracę w miłej atmosferze,
comiesięczny darmowy pakiet wybranej przez Ciebie kawy lub herbaty.

zadania:
obsługa klienta na sali sprzedażowej,
organizacja pracy w sklepie i w magazynie,
dbanie o Visula merchandising (prezentacja produktów zgodnie ze standardami firmy).

oczekujemy:
książeczki sanepidowskiej,
pełnej dyspozycyjności,
mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić