Posiadasz doświadczenie na stanowisku ślusarza bądź chcesz je zdobyć? Otwórz się na przyszłość oraz nowe możliwości i aplikuj!

ślusarz

Legnica

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • benefity,
  • stałe wynagrodzenie + dodatki,
  • możliwość długofalowej współpracy,

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń typu: tokarki, frezarki, szlifierki,
  • wsparcie w zakresie modyfikacji i usprawnień narzędzi,
  • prowadzenie dokumentacji wykonywanych prac,
  • usuwanie bieżących awarii narzędzi,
  • prace ręczne (wiercenie, cięcie materiału itp.)
  • pracę w systemie 3-zmianowym

Oczekujemy:

  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • uprawnień/ kursów- będzie to dodatkowy atut,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić