Aplikacje zostały zamknięte
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 2010.

Ślusarz spawacz narzędziowy

Miejsce pracy: Strumień

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Ślusarz narzędziowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn i urządzeń:
  1. Spawarka MIG,
  2. Wiertarka słupowa,
  3. Wiertarka promieniowa,
  4. Szlifierka stacjonarna,
  5. Piła taśmowa,
  6. Elektronarzędzia,
  7. Narzędzia pneumatyczne(frezarka, nitownica, klucz pneumatyczny).
  • praca zgodnie z instrukcją stanowiskową,
  • przestrzeganie przepisów BHP.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami: szlifierka, spawarka, piła,
  • chęci do pracy w systemie III zmianowym,
  • dobrej organizacji pracy.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.