Opis stanowiska pracy

W chwili obecnej, dla naszego klienta poszukujemy osób do sortowania przesyłek w Chorzowie!

Lokalizacja: Chorzów Niedźwiedziniec

Oferujemy:

– stawkę godzinową 20 zł brutto/h + premia

– zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia pod firmę

– wynagrodzenie zawsze na czas

– zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie

Oczekujemy:

– nastawienie na pracę zespołową

– gotowość i chęć do pracy od zaraz

-rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

-gotowość do pracy w godzinach nocnych od 3:00-7:30

– umiejętność obsługi skanera i wózka paletowego będzie dodatkowym atutem

Do obowiązków zleceniobiorcy będzie należało:

– sortowanie przesyłek

– rozładunek i załadunek towaru

– drobne czynności porządkowe oraz różnego rodzaju czynności magazynowe

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie cv za pośrednictwem formularza aplikacyjnego. Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami. Poleć HR Work Force Swoim znajomym mamy więcej wolnych miejsc pracy „Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych.

Wymagania

sprawność fizyczna
dyspozycyjność

Prezentacja firmy

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy.   Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
20,00 zł – 21,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić