Aplikacje zostały zamknięte

AB OVO SOLUTIONS

Opis
Szukasz pracy w stabilnej i wiarygodnej firmie ? Potrafisz jeździć na wózku widłowym ?

Dla naszego klienta, lidera firmy logistycznej poszukujemy pracownika magazynowego.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 504 070 788 lub wysłanie SMS !

WYMAGANIA:

Uprawnienia na obsługę wózków widłowych UDT WJOII
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       rozładunek i załadunek naczep liniowych,

·       kompletacja,

·       kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru,

·       obsługa wózka widłowego czołowego brak wysokiego składu,

·       dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie.

OFERUJEMY:

·       wolne weekendy,

·       umowa o pracę od pierwszego dnia,

·       zarabiaj nawet 3800 zł,

·       profesjonalną odzież roboczą,

·       dodatkowe benefity np. opieka LuxMed, Multisport.

Poznaj nasz zespół, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć!

Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. – Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego – Nr certyfikatu 18016 – z siedzibą we Wrocławiu.

Oznaczone jako: magazyn