Masz doświadczenie w spawaniu? Jesteś sumienny i dokładny? Praca w systemie 3-zmianowym nie jest dla Ciebie problemem? Jeśli czujesz, że ta oferta pracy jest przyspawana dla Ciebie – zapraszamy do aplikowania!

spawacz

Legnica

Oferujemy:
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  • dodatkowe premie i benefity
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • opiekę konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji

Zadania:

  • spawanie elementów i konstrukcji w procesie produkcyjnym
  • realizacja procesów spawania metodami MIG, MAG bądź TIG
  • realizacja prac ślusarskich i przygotowawczych

Oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
  • aktualnych uprawnień spawalniczych: MIG, MAG lub TIG
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  •  dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
  • dokładności i terminowości przy realizowaniu powierzonych zadań

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić