Aplikacje zostały zamknięte

Spawacz-monter 135/136 (ib)

Francja, okolice Bordeaux, zagranica

IPF Global

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Spawacz-monter 135/136

Miejsce pracy: Francja, okolice Bordeaux

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

– praca w firmie produkującej elementy do maszyn rolniczych
– spawanie elementów ze stali czarnej różnej grubości od 6 do 18 mm
– spawanie głównie pachwin
– kontrola wizualna spawów
– czytanie rysunku technicznego

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)
– zorganizowane zakwaterowanie
– atrakcyjne wynagrodzenie
– składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
– po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
– okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
– prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
– pracę w polskim zespole
– zorganizowany transport
– pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
– zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
– wsparcie polskiego koordynatora
– 100 € premii za polecenie pracownika

Wymagania

Wymagania:

– umiejętność spawania elementów z czarnej stali o grubości od 3 do 15 mm
– spawanie doczołowe i pachwinowe
– umiejętność spawania wielowarstwowego
– aktualne certyfikaty 135 BW lub FW