Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista d/s wsparcia IT i raportowania

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Żyrardów, Mazowieckie

Opis

Miejsce pracy: Żyrardów

Zakres obowiązków:

· bezpośrednie wsparcie użytkowników systemu informatycznego oraz rozwiązywanie bieżących problemów sprzętowych i sieciowych

· zapewnienie ciągłości pracy poprzez monitorowanie systemów operacyjnych

· uczestniczenie we wprowadzaniu zmian oraz wdrażaniu nowych procesów i technologii

· analiza możliwych usprawnień oprogramowania oraz zasobów IT i określenia wpływu na aktualnie obowiązujące procesy

· manualne testowanie oprogramowania i raportowanie błędów

· współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

· prowadzenie dokumentacji posiadanych zasobów sprzętu IT oraz składanie reklamacji wadliwych produktów

· prowadzenie komunikacji w sytuacjach awaryjnych

Nasze wymagania:

· wykształcenie techniczne (informatyka lub pokrewne kierunki)

· dobra znajomość systemów Windows, pakietu MS Office, Android (telefony)

· znajomość technologii z zakresu LAN/WAN i standardów okablowania

· umiejętność zarządzania zasobami i diagnostyki problemów oraz obsługi serwerów

· umiejętność samodzielnego i sprawnego wykonywania powierzonych zadań oraz analizowania i rozwiązywania problemów

· umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

· znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

· otwartość na nowinki techniczne

· podstawy PHP; HTML/CSS; JS, Jquery & Bootstrap

Chętne osoby prosimy o składanie CV na maila: rekrutacja (at) biancologistic.pl, przez OLX lub osobiście w siedzibie firmy przy ul. 1 Maja 17 lok 18-20.

Dokonując zgłoszenia prosimy o dodanie załącznika z CV wraz z oświadczeniem: biancologistic.pl/dokumenty/Oswiadczenie_do_CV_Bianco.pdf

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).