Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Specjalista ds. analityki personalnej i bezpieczeństwa informacji

Miejsce pracy: Poznań

4-7-61875

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w Poznaniu, lidera dostaw usług z zakresu obsługi klienta – poszukujemy nowego pracownika na stanowisko: Specjalista ds. analityki personalnej i bezpieczeństwa informacji

Zakres zadań:

– Działania z zakresu Compensation & Benefits
– Tworzenie i współtworzenie procedur HR
– Zapewnienie bezpieczeństwa informacji w dziale HR
– Analizy/raporty personalne

Wymagania:
– Znajomość przepisów związanych z bezpieczeństwem informacji (RODO/ODO)
– Umiejętność analitycznego myślenia
– Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
– Znajomość zagadnień związanych z normą ISO/IEC 27001 (mile widziane)

Korzyści:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie
– pakiet benefitów (m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
– biuro zlokalizowane w centrum Poznania
– praca zdalna (min. na czas trwania pandemii)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło