Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Specjalista ds. controllingu

Miejsce pracy: Katowice

7-7-61509

Wraz z naszym Klientem – liderem w branży energetycznej, rozwijamy struktury działu controllingu strategicznego. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty

Zakres zadań:
– analizowanie i interpretowanie odchyleń,
– przygotowywanie rekomendacji dotyczących poprawy wyników oraz płynności finansowej obszarów biznesowych,
– uczestniczenie w procesach planowania, prognozowania oraz kontrolowania przepływów pieniężnych,
– usprawnianie narzędzi oraz metod wspierających analizy finansowe,
– przygotowywanie raportów, prezentacji zarządczych,
– współpraca z klientem wewnętrznym.

Wymagania:
– min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu,
– znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej,
– praktyczna wiedza w obszarze modelowania finansowego, oceny projektów inwestycyjnych, sporządzania prognoz finansowych,
– preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
– dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2),
– bardzo dobra znajomość MS Excel,
– doświadczenie w pracy z bazami danych oraz systemami BI,
– wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne.

Korzyści:
– stabilne oraz konkurencyjne warunki zatrudnienia,
– ciekawe stanowisko o wysokim stopniu samodzielności (możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów) w firmie będącej liderem na rynku,
– możliwość stałego podnoszenia kompetencji zawodowych,
– bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, dodatkowy dzień urlopu, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, programy rozwojowe).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.