BetaMed S.A. istnieje na rynku od 20 lat. Najważniejszym zasobem i źródłem pozycji BetaMed S.A. są ludzie. Zatrudniamy prawie 3000 osób, w 11 województwach – lekarze, personel pielęgniarski, fizjoterapeuci, opiekunowie medyczni, terapeuci zajęciowi, personel pomocniczy i administracyjny.

Każdego dnia niesiemy pomoc prawie 5000 pacjentów objętych naszą opieką. Tylko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego personelu możliwe jest zapewnienie profesjonalnej opieki i podnoszenie jakości życia naszych pacjentów.

Dołącz do nas!

Specjalista ds. controllingu

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie rocznych budżetów, okresowych prognoz finansowych oraz kontrolowanie ich realizacji

• sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby spółki

• udział w przygotowywaniu długoterminowych planów rozwoju

• sporządzanie bieżących raportów w zakresie odchyleń

• kalkulacja kosztów wdrażanych usług i produktów

• ocena efektywności inwestycji

• rachunek kosztów pełnych i zmiennych

• analizy w zakresie wykorzystania zasobów spółki

• stała współpraca z pozostałymi działami w firmie

• raportowanie do Zarządu

• analiza i monitoring zobowiązań wynikających z zawartych umów

• inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• wykształcenie wyższe związane z obszarem nauk ekonomicznych (finanse, rachunkowość, ekonomia)

• umiejętność pozyskiwania niezbędnych informacji, umiejętność budżetowania, kalkulacji kosztów produktu, analiz sprzedażowych, raportowania

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Access, Power Point, Excel – poziom zaawansowany)

• mile widziana znajomość Visual Basic

• umiejętność analitycznego myślenia

• bardzo dobra organizacja pracy własnej

• wysoka motywacja do pracy

• umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

• stabilne i atrakcyjne warunki współpracy

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

• możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić