Aplikacje zostały zamknięte

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Specjalista ds. controllingu – zarządzanie kosztami projektu

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • wsparcie dla działu zakupów w trakcie analizy kosztów zakupowych podczas projektu,
  • współpraca z właścicielami pakietów kosztów na projekcie (work package owner),
  • współpraca z całym zespołem projektowym,
  • przygotowanie projektu na etapie ofertowania,
  • zarządzanie kosztami projektu,
  • uczestnictwo w zamknięciu miesiąca, budżetowaniu, prognozach krótko i długoterminowych,
  • przygotowanie danych do zabezpieczenia przed ryzykiem kursowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów,
  • dobra znajomość programów: SAP i MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności analityczne,
  • doświadczenie w pracy w controllingu w firmie produkcyjnej,
  • świetna komunikacja i umiejętność pracy w dynamicznej organizacji.

Nasz klient oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • pakiet benefitów,
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowa o pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.