SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ

Specjalista ds. dokumentacji technicznej
Katowice
NR REF.: 1154603

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z siedzibą w okolicach Katowic, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. dokumentacji technicznej.

Zadania:

  • kompleksowe opracowywanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń, zgodnie z obowiązującą Dyrektywą Maszynową
  • analiza i aktualizacja dokumentacji dla istniejących maszyn i urządzeń
  • współpraca z pozostałymi pracownikami działu
  • udział w spotkaniach i szkoleniach

Wymagania:

  • wykształcenia min. średniego technicznego (budowa maszyn)
  • dyspozycyjności do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości Dyrektywy Maszynowej
  • znajomość przepisów BHP dotyczących budowy maszyn i urządzeń
  • znajomości budowy oraz zasad działania układów hydraulicznych
  • umiejętności pracy na komputerze (MS Office, oprogramowanie inżynierskie CAD)
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • program wdrożeniowy
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie pracownicze

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić