Aplikacje zostały zamknięte

SPECJALISTA DS. HR Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Specjalista ds. HR z językiem niemieckim
Katowice
NR REF.: 1146460

Twoja nowa firma:
Jedna z największych światowych firm produkcyjnych mająca 25 zakładów na całym świecie.

Twoje obowiązki:
Udzielanie informacji związanych z szeroko pojętym HR (np. o zatrudnieniu, urlopach), odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące korzystania z nowych narzędzi i technologii oraz rozwiązywanie ich problemów, obsługa połączeń przychodzących i zapytań mailowych.

Cechują Cię:
Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) oraz języka niemieckiego (min. B2), dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin od zaraz, około 2-letnie doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym, dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu.

W ofercie:
Prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport.

Jeśli jesteś zainteresowany/a:
wyślij nam swoje aktualne CV!