Opis stanowiska pracy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót budowlanych w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Specjalizujemy się głównie w komercjalizacji i rewitalizacji obiektów poprzemysłowych, starych kamienic. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych, stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trzon naszej firmy tworzą specjaliści architekci specjalizujący się w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym, specjaliści budowlani.

Specjalista ds. instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • nadzór prac sanitarnych
  • wspieranie kierownika budowy
  • przygotowywanie zakresów do umów
  • poszukiwanie podwykonawców
  • bieżąca współpraca z podwykonawcami
  • zatwierdzanie projektów wykonawczych
  • wykonywanie projektów z zakresu instalacji sanitarnych (prezentowanie wariantów rozwiązań)
  • koordynowanie prac instalacyjnych z pozostałymi pracami budowlanymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe
  • dobra znajomość branży instalacyjnej w tym instalacji VRF i wentylacji
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość obowiązujących przepisów technicznych i budowlanych
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Umowa o prace
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
  • Kartę multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić