Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. Jakości i Technologii Sieci Światłowodowej

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Opis

O POS Group

Od wielu lat odnosimy sukcesy w branży HR i outsourcingu usług biznesowych. Naszą siłą, a zarazem motywacją, jest unikalny, doświadczony Zespół, który czerpie inspiracje z własnych doświadczeń oraz stałej obserwacji potrzeb współczesnego biznesu. Do naszego Zespołu poszukujemy:

Główne obowiązki

a)  Realizacja kontroli techniczno-inżynieryjnych sieci światłowodowej i ich raportowanie.

b)  Realizacja działań mających na celu optymalizację kosztów budowy sieci poprzez eliminację. nieefektywnych rozwiązań oraz optymalizację procesów i standardów budowy sieci światłowodowej.

c)  Wsparcie merytoryczne w zakresie sieci światłowodowej dla firm wykonawczych, pracowników nadzoru i zespołów odbiorowych.

Wiedza i umiejętności twarde

a)  Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne z zakresu technologii przewodowych.

b)  Wiedza techniczna z zakresu sieci telekomunikacyjnej przewodowej.

c)  Prawo jazdy kategorii B.

d)  Biegła znajomość MS Office.

e)  Umiejętność posługiwania się i czytania dokumentacji projektowej/powykonawczej.

f)   Umiejętność weryfikacji materiałów zastosowanych do budowy sieci światłowodowej.

g)  Znajomość obsługi przyrządów do pomiarów sieci światłowodowej.

Umiejętności miękkie

a)  Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

b)  Samodzielne planowanie pracy i dobra organizacja czasu pracy.

c)  Systematyczność i dokładność.

d)  Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

e)  Umiejętność podtrzymania dobrych relacji, szczególnie w sytuacjach kryzysowych.

f)   Otwartość na nowe wyzwania.

Dodatkowe wymagania

a)  Posiadanie własnego samochodu (ryczałt na wykorzystanie samochodu do celów służbowych).

W zamian oferujemy

a) Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

b) Możliwość skorzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport.

c) Dofinansowanie do usług mobilnych i stacjonarnych Orange,

d) Ryczał na wykorzystanie samochodu prywatnego do celów służbowych.

e) Pracowniczą strefę licytacji.