Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. kadr i płac

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sosnowiec

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta, biura rachunkowego, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

– Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

– Sporządzanie umów o pracę, zaświadczeń

– Sporządzanie świadectw pracy

– Prowadzenie akt osobowych

– Naliczanie wynagrodzeń

– Sporządzanie raportów dla klientów w Excelu

Wymagane kwalifikacje:

– Minimum 3 lata doświadczenia

– Znajomość prawa pracy, dobra znajomość programu Excel

– Komunikatywność, dobra organizacja pracy

– Wykształcenie: średnie lub wyższe

– Znajomość programu Gang będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z niemal 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku

– Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

– Pracę w dogodnej lokalizacji w nowoczesnym biurze z prywatnym parkingiem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.