Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Specjalista ds. Kadr i Płac – TETA HR

Miejsce pracy: Poznań

4-14-59788

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, prestiżowej firmy z sektora BPO w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Główne obowiązki:

– Obsługa płacowa: rozliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS itp.
– Przygotowywanie raportów i zestawień z zakresu administracji płacowej oraz raportów kadrowych na potrzeby wewnętrzne organizacji
– Wsparcie merytoryczne w obsłudze systemu TETA HR i bieżące doszkalanie użytkowników
– Wsparcie merytoryczne w zakresie wiedzy kadrowo – płacowej dla obsługiwanych pracowników
– Prowadzenie dokumentacji kadrowo- płacowej

Wymagania:
– Co najmniej 5-letnie doświadczenie jako Specjalista ds. Płac lub na pokrewnych stanowiskach
– Bardzo dobra znajomość TETA HR
– Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i zestawień z zakresu kadrowo – płacowego w TETA HR
– Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 mile widziana

Korzyści:
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Pakiet benefitów do wyboru – opieka medyczna, pakiet sportowy, karta żywieniowa
– Pracę w biurowcu w centrum Poznania
– Pracę w trybie home office oraz w biurze dostosowanym do wymogów sanitarno-epidemiologicznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.