Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. kadr i płac – wynegocjuj swoje wynagrodzenie!

Miejsce pracy: Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Specjalista ds. Kadr i Płac

Uważasz, że nadszedł czas na rozwój kariery zawodowej? Posiadasz doświadczenie w dziedzinie kadrowo – płacowej?

W takim razie jest to oferta właśnie dla Ciebie!

Jakie są nasze oczekiwania? Sprawdź!

  • Znajomość programu Płatnik i Gratyfikant;
  • wiedza z zakresu PFRON;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziana.

Dowiedz się, jakie obowiązki czekają Cię na naszym stanowisku:

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej;
  • naliczanie wynagrodzeń pracowniczych;
  • sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON;
  • przygotowywanie rachunków do umów cywilnoprawnych.

Uważasz, że doskonale sobie poradzisz? Świetnie, w takim razie aplikuj już dziś!

Dołączając do naszego zespołu, zyskujesz nie tylko rozwój swojej kariery, ale również:

  • umowę o pracę – stabilne zatrudnienie to podstawa;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – wynegocjuj je sam;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00;
  • pracę w centrum Poznania!

Jeśli uważasz, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie i masz dodatkowe pytania:

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Napisz: a.rzym@ksservice.pl; j.kotlarek@ksservice.pl

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Rozwój