Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, zagranicznego producenta dóbr konsumpcyjnych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Szkoleń

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres zadań:

  • Obsługa kadrowo-płacowa w tym przygotowywanie dokumentacji pracowniczej
  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • Wspieranie procesu naliczania wynagrodzeń, oraz rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej, sporządzanie sprawozdań oraz deklaracji ZUS i PIT
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych
  • Organizowanie szkoleń i programów rozwojowych

Profil Kandydata:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. kadr i szkoleń
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zasad naliczania wynagrodzeń
  • Umiejętność obsługi programu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wykształcenie średnie (wyższe będzie atutem!)

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki finansowe!
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (Pierwsza umowa na okres 6 miesięcy! Następna umowa na czas nieokreślony)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie z kapitałem zagranicznym
  • Realną możliwość awansu składającego się na rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Pakiet benefitów (Multisport, Medicover, Ubezpieczenie, posiłki oraz spotkania integracyjne)
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło