SPECJALISTA DS. KONTROLI DOSTAWCÓW

Specjalista ds. kontroli dostawców
Poznan
NR REF.: 1145992

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia dostawców. Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym, przyjaznym środowisku. Osoba na tym stanowisku będzie dedykowana do kontaktu z klientami zagranicznymi. Preferowane godziny pracy to 14 – 22.
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za operacyjne wsparcie procesów zakupowych i administracyjnych, tworzenie i aktualizację grup zakupowych, kontrolę poprawności danych bankowych, tworzenie raportów oraz potwierdzanie zmian dot. dostawców.
Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby posiadające bardzo dobrą znajomość języka angielskiego oraz umiejętnościach analitycznych które wykazują chęć zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o wyjątkowej kulturze organizacyjnej. Mile widziane jest doświadczenie projektowe oraz umiejętności organizacyjne. Od Kandydatów oczekujemy także umiejętności pracy w zespole, dynamiki w działaniu oraz własnej inicjatywy Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Przegląd ofert pracy

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło

Udostępnij