Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Dołącz do #Unikalnych do Działu Kontrolingu na stanowisko:

Specjalista ds. kontrolingu

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Analizę kosztów funkcjonowania poszczególnych segmentów działalności Spółki
  • Udział w przygotowaniu oraz kontrolę realizacji budżetów kontraktów budowlanych
  • Kalkulację i kontrolę kosztów stałych oraz poziomu zapasów kontraktów budowlanych
  • Kontrolę wewnętrzną i optymalizację procesów w Spółce
  • Sporządzanie raportów i zestawień finansowych
  • Udział w planowaniu wyników poszczególnych segmentów

Od kandydatów oczekujemy:

  • 2-letniego doświadczenia (najlepiej w kontrolingu firmy budowlanej lub produkcyjnej)
  • Znajomości zagadnień z zakresu kontrolingu i rachunkowości
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel (w tym modelowania finansowego)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej oraz systematyczności i konsekwencji w działaniu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów informatycznych klasy ERP, w tym modułu produkcyjnego, będzie dodatkowym atutem

Warunki pracy:

  • Umowa o pracę
  • Praca w godzinach 7.00-15.00
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy)
  • Praca w systemie Microsoft AX Dynamics

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe) oraz przemysłowym – zarówno w Polsce, jak i na rynku wschodnim.
Działalnością deweloperską w powyższym obszarze zajmuje się Unidevelopment S.A. w Warszawie i Monday Development S.A. w Poznaniu. Realizujemy również prace budowlane w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. i Budrex Sp. z o.o.) oraz produkujemy domy modułowe o konstrukcji drewnianej pod kątem realizacji obiektów mieszkalnych na rynku skandynawskim i w Polsce (Unihouse S.A.).

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Kontrola jakości , Praca IT – ERP