Specjalista ds. legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

Opis

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.
  • Wypełnianie wniosków o wydanie oświadczeń o powierzeniu pracy oraz wniosków o wydanie zezwoleń na pracę dla cudzoziemca
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców.
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo – płacowego
  • Stały kontakt z Urzędem Pracy oraz Urzędem Wojewódzkim
  • Współpraca z Działem Rekrutacyjnym & Operacyjnym

Wymagania:

  • Znajomość przepisów dotyczących legalnego pobytu i pracy cudzoziemca w Polsce – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 1 rok
  • Znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel
  • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Otwartość na pracę z ludźmi i nowe wyzwania, pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w pełnym wymiarze godzin
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie & możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło