Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży automotive, z siedzibą w Żorach – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Miejsce pracy: Żory

Najważniejsze obowiązki:

  • stały kontakt z klientami: mail, telefon, spotkania,
  • odpowiedzialność za kwestie związane z terminową dostawą, przygotowaniem i planowaniem wysyłki oraz nadzór nad wypełnioną dokumentacją,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w kwestiach logistycznych,
  • optymalizacja transportów,
  • rozwiązywanie problemów logistycznych z klientem,
  • zarządzanie zapasami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • znajomość Microsoft Office (w szczególności Excelu),
  • znajomość systemu SAP,
  • orientacja na Klienta i rozwinięte umiejętności komunikacyjnych,
  • samodzielność, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego – wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners – Skuteczna Rekrutacja

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli poszukujesz pracownika – zgłoś się do nas – znajdziemy Ci najlepszych kandydatów na rynku.
Działamy od 2007 roku i zrealizowaliśmy wiele projektów rekrutacyjnych na różne stanowiska. Doskonale znamy rynek pracy, posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz rozbudowaną bazę danych kandydatów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym.
Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Nasze biuro znajduje się w Gliwicach, projekty rekrutacyjne prowadzimy głównie na terenie woj. śląskiego, a także na terenie całej Polski.

Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Nasz zespół rekrutacyjny to konsultanci / doradcy personalni / znawcy rynku pracy.
Podejmujemy wyzwania – realizacja projektów rekrutacyjnych to nasza pasja.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Zakupy / Zaopatrzenie