Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Specjalista ds. Logistyki z j. niemieckim

Miejsce pracy: Poznań

4-21-61277
Wynagrodzenie: 6500 – 7500 PLN

Dla naszego Klienta – eksperta w branży logistycznej – poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy: okolice Poznania

Obowiązki:

– Opracowanie rozwiązań logistycznych w odpowiedzi na wymagania Klienta
– Doradztwo w zakresie projektowania procesów logistycznych
– Analiza i optymalizacja procesów w zakresie gospodarki magazynowej
– Udział we wdrażaniu projektów logistycznych
– Analiza danych i procesów logistycznych u Klienta
– Planowanie i nadzór nad terminowym przebiegiem projektu logistycznego
– Stała współpraca z klientem

Wymagania:
– Bardzo dobra znajomość programu Excel
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym – warunek kluczowy
– Wykształcenie wyższe
– Min. pół roku doświadczenia w logistyce i procesach magazynowych lub w prowadzeniu projektów
– Zaawansowane zdolności analityczne i interpersonalne
– Doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu

Korzyści:
– Zatrudnienie na umowę o pracę
– Możliwość prowadzenia ciekawych projektów logistycznych
– Atrakcyjne warunki pracy
– Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– Wysoki standard pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.