Aplikacje zostały zamknięte
BetaMed S.A. istnieje na rynku od 19 lat. Najważniejszym zasobem i źródłem pozycji BetaMed S.A. są ludzie. Zatrudniamy prawie 3000 osób, w 11 województwach – lekarze, personel pielęgniarski, fizjoterapeuci, opiekunowie medyczni, terapeuci zajęciowi, personel pomocniczy i administracyjny.

Każdego dnia niesiemy pomoc prawie 5000 pacjentów objętych naszą opieką. Tylko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego personelu możliwe jest zapewnienie profesjonalnej opieki i podnoszenie jakości życia naszych pacjentów.

Dołącz do nas!

Specjalista ds. marketingu internetowego

Miejsce pracy: Chorzów

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:
• administrowanie stron internetowych trzech spółek należących do właściciela firmy
• monitorowanie i analiza kampanii Google Ads
• zarządzanie profilami firmy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn)
• optymalizacja strony internetowej (SEM i SEO)
• wykonywanie innych zadań z zakresu działu marketingu

Wymagania:
• wykształcenie wyższe, mile widziane związane z marketingiem, PR lub pokrewne,
• praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu marketingu internetowego, znajomość platformy WordPress, Google Adwords, Google Analitics i innych narzędzi wykorzystywanych w marketingu on-line (m.in. WEBPOZYCJA, Semstorm, Google Search Console, Google Trends)
• znajomość aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego,
• umiejętność tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe,
• kreatywność i szybkość w wykonywaniu zadań,
• entuzjazm i zaangażowanie,
• komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
• bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office,
• mile widziana znajomość programów graficznych,
• prawo jazdy kategorii B,
• dodatkowym atutem będzie znajomość branży medycznej, beauty lub modowej

Oferujemy:
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• stabilne i atrakcyjne warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.