Aplikacje zostały zamknięte
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu z językiem rosyjskim

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • codzienne kontaktowanie się z nowymi i istniejącymi klientami (Agencjami lub Reklamodawcami) za pośrednictwem telefonu, czatu i poczty elektronicznej
  • identyfikowanie możliwości sprzedaży i dostarczanie tym firmom najlepszych rozwiązań dla ich celów biznesowych
  • doskonalenie jakości obsługi klientów poprzez optymalne i odpowiednie wykorzystanie produktów
  • zapewnienie pomocy przed i po sprzedaży
  • tworzenie opisu sukcesów reklamodawców, którzy odnieśli sukces w rozwoju swojego biznesu dzięki wykorzystaniu produktów

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia w marketingu cyfrowym lub organizacji sprzedaży online
  • ojczysty poziom języka rosyjskiego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • podejście zorientowane na klienta z umiejętnościami doradczymi w zakresie sprzedaży
  • umiejętność wielozadaniowości i pracy pod presją
  • chęć do pracy z klientem przez telefon, czat lub e-mail

Nasz Klient oferuje:

  • kompleksowe szkolenie produktowe i szkolenia wewnęrzne
  • możliwości awansu w międzynarodowej firmie
  • stałe wynagrodzenie podstawowe z atrakcyjnymi opcjami premii
  • wysoce zmotywowany i przyjazny zespół
  • biuro z nowoczesnymi miejscami pracy, a także darmowe napoje i regularnie świeże owoce
  • prywatną opiekę medyczną
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.