Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Praca w pełnym wymiarze godzin
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Obsługa komputera (pakiet MS Office, w szczególności Excel, Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

Zadania:

  • Przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu SAP
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących statusu zamówień
  • Obsługa klienta, w szczególności: udzielanie klientom informacji o ich zamówieniach, statusie zmian itp.
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić