Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Specjalista ds. obsługi klienta (j. angielski)

Miejsce pracy: Gliwice

7-6-61628

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, w związku z rozwojem zespołu – prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta:

Zakres obowiązków:
– zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta biznesowego (telefonicznie i mailowo),
– wprowadzanie danych do systemu oraz ich aktualizacja,
– codzienna współpraca z wewnętrznymi pracownikami firmy (również w j. angielskim),
– odpowiadanie na zapytania klientów zgodnie ze standardami,
– budowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny),
– mile widziana znajomość języka francuskiego,
– doświadczenie w obsłudze klienta obcojęzycznego (zdobyte w środowisku biznesowym),
– znajomość pakietu MS Office,
– samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji (z uwzględnieniem ekspozycji na kontakty międzynarodowe),
– wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej.

Korzyści:
– umowa o pracę (możliwość częściowej pracy zdalnej),
– bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, karta żywieniowa),
– liczne szkolenia (w tym szkolenia wdrożeniowe, językowe i stanowiskowe),
– możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych,
– praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców,
– przyjazna atmosfera pracy.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło