Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Specjalista ds. Obsługi Klienta – z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Poznań

4-16-60436

Dla jednego z naszych Klientów, marki oferującej produkty premium poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

Lokalizacja: Poznań

Główne obowiązki:

– Zapewnienie klientowi najwyższej jakości obsługi
– Obsługa techniczna i sprzedażowa klienta poprzez platformę e-commerce
– Odpowiadanie na zapytania klientów i wsparcie w dokonywaniu zakupów
– Kontakt z klientami poprzez telefon, chat lub e-mail, social media
– Udział w kampaniach promocyjnych
– Współpraca z partnerami biznesowymi

Wymagania:
– Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. B2
– Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
– Chęć rozwoju zawodowego, komunikatywność i zaangażowanie

Korzyści:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bogaty pakiet benefitów
– Szkolenie wdrażające w obowiązki
– Wspierające środowisko pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło