Znasz się na tematyce ochrony środowiska oraz chemii? Dążysz do ciągłego doskonalenia? Szukasz rozwiązań, jesteś otwarty i analityczny? Lubisz szkolić innych? Mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska, aplikuj i dołącz do zespołu Mercedes-Benz w Jaworze.

specjalista ds. ochrony środowiska

Legnica

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • możliwość rozwoju
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Zadania:

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu ochrony środowiska oraz środków chemicznych,
  • Prowadzenie wszelkiej dokumentacji z zakresu ochrony środowiska oraz chemii,
  • Współpraca, sporządzanie sprawozdań dla instytucji zewnętrznych tj. GUS, KOBIZE, BDO,
  • Weryfikacja, rejestracja nowych środków chemicznych w korporacyjnej bazie oraz dopuszczenie do stosowania w zakładzie,
  • Identyfikacja zagrożeń i tworzenie skrótów kart według przyjętych standardów,
  • Wykonywanie audytów zgodnie w obowiązującymi wymaganiami w zakresie zarządzania środkami chemicznymi oraz ochrony środowiska,
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa stosowania środków chemicznych,
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi w zakresie ochrony środowiska.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu chemii bądź ochrony środowiska,
  • Minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z ochroną środowiska oraz nadzorem nad środkami chemicznymi w firmie produkcyjnej,
  • Znajomości języka niemieckiego/angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Uprawnień audytora wewnętrznego ISO 14001:2015,
  • Odpowiedzialności oraz umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, nastawienia na realizację celów,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić