Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. oprogramowania / programista

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gdańsk, Pomorskie

Opis

Najważniejsze zadania:

  • Tworzenie oprogramowania realizującego potrzeby biznesowe
  • Zapewnienie prawidłowej pracy oraz właściwej eksploatacji systemów informatycznych
  • Uczestniczenie w pracach związanych z rozwojem i modyfikacjami systemów informatycznych oraz projektach aplikacyjnych, infrastrukturalno-aplikacyjnych a także związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym
  • Usuwaniu awarii systemów informatycznych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie eksploatacji i rozwoju systemów informatycznych
  • Oprogramowywanie interfejsów i serwisów

Co jest dla nas ważne:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek informatyczny lub pokrewny)
  • Znajomość: języków programowania, w tym Visual Basic/C#, technologii .NET WinForms, WebServices SOA 1.0, MS SQL Server
  • Mile widziane: znajomość Git, framework/bibliotek DevExpress lub ComponentOne; znajomość Windows Presentation Foundation, REST, Windows Communication Foundation, MVC, JAVA/JavaScript
  • Dodatkowym atutem będą: doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z developmentem, implementacją, integracją
  • oprogramowania lub udział w projektach open source, doświadczenie w projektach IT
  • związanych z budową interfejsów pomiędzy systemami Windows, SAP oraz
  • urządzeniami automatyki przemysłowej.
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, dokładność, zorientowanie na realizację wyznaczonych celów.
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia.

Co sprawia, że warto do nas dołączyć:

  • umowa o pracę
  • interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet Benefitów:
  • – opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
  • – Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
  • – możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS
  • – firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team
  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy