SPECJALISTA DS. PŁAC

Specjalista ds. Płac
Jelenia Góra
NR REF.: 1145719

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej zlokalizowanej w miejscowości Lubań poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Specjalisty/ki ds. Płac.

W nowej roli będziesz rozliczać prawidłowe i terminowe naliczanie płac i innych składników wynagrodzenia pracowników firmy, a do Twoich obowiązków należeć będzie prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi, w tym sporządzanie miesięcznych oraz rocznych deklaracji ZUS, PIT. Dodatkowo odpowiedzialny będziesz za przygotowywanie niezbędnych zestawień i analiz z zakresu urlopów, absencji, zwolnień lekarskich.

Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości polskiego prawa pracy i płac oraz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Wymagana jest również znajomość programów płacowych. Dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Oczekujemy samodzielności w działaniu, komunikatywności i dobrego planowania pracy.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów, atrakcyjne wynagrodzenie do 6500 tys. PLN brutto. Możliwość rozwoju i stabilnego zatrudnienia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić