Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. Płac

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki na stanowisku Specjalisty ds. Płac:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników, bieżąca obsługa kadrowa pracowników
  • sporządzanie odpowiednich wyliczeń wynagrodzeń pracowników
  • sporządzanie dokumentów oraz tworzenie sprawozdań do instytucji takich jak: ZUS, GUS, PFRON, US, Urząd Wojewódzki
  • przygotowywanie deklaracji rozliczeniowych podatku oraz ZUS,
  • wyliczanie wskaźników zatrudnienia do ulg na PFRON oraz SODIR

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość prawa pracy i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • znajomość rozliczania czasu pracy
  • sprawna oraz płynna praca na komputerze, w tym znajomość programów tj. pakiet MS Office oraz pozostałych, niezbędnych do wykonywania pracy
  • odpowiedzialność, terminowość
  • skrupulatność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole, jak również dobra organizacja pracy własnej
  • chęć rozwijania swoich umiejętności i uśmiech na początek 🙂

Nasza firma oferuje:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia
  • pracę w młodym, pozytywnie nastawionym zespole
  • wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Jeśli posiadasz odpowiednie kompetencje, spróbuj swoich sił i skontaktuj się z nami. Czekamy na Twoje CV! Wyślij je poprzez formularz dostępny na portalu.

Klauzula RODO

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).