Znasz język francuski lub niderlandzki? Masz doświadczenie w payroll / HR?

Rozwijaj się w obszarze administrowania procesami płacowymi na region Europy Srodkowo-Wschodzniej (EMEA), wraz z naszym Klientem – jednym z najbardziej pożądanych pracodawców na Śląsku!

Specjalista ds. Płac z Językiem Francuskim lub Niderlandzkim

Katowice

Oferujemy:
  • praca od zaraz
  • umowa o pracę
  • bonus językowy
  • model pracy hybrydowej (50/50) lub praca w pełni home-office
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w środowisku międzynarodowym
  • pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie do posiłków, system kafeteryjny, bonusy, ubezpieczenie na życie
  • szeroki pakiet szkoleń oraz kursów językowych
  • zgrany i kreatyny zespół
  • przyjemną atmosferę pracy

Zadania:

  • analiza oraz opracowanie raportów płacowych, wyników, płatności
  • audyt wyników oraz raportów pod względem zgodności z obowiązującymi przepisanymi w danych kraju oraz wewnętrznymi regulacjami
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów płacowych
  • opracowywanie i zbieranie danych na potrzeby naliczania płac
  • ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami oraz z wewnętrznymi działami firmy
  • odpowiadanie na pytania pracowników
  • proponowanie oraz wdrażanie usprawnień dla procesów HR i Payroll
  • praca z MS Excel
  • praca z systemem SAP / Workday

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obszarze kadr i płac
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2)
  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • bardzo dobre umiejętności planowania i organizowania pracy własnej, samodyscyplina, terminowości, dokładności oraz wysokiego zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze SSC/ BPO
  • mile widziana wiedza praktyczna z payrolla belgijskiego lub francuskiego

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić