Specjalista ds. Projektów w Zespole Budowy Sieci Play I Katowice

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

  • Rekrutacja online

Opis

Dołącz do naszego zespołu jako: Specjalista ds. Projektów w Zespole Budowy Sieci (umowa na czas określony – 12 miesięcy)

Lokalizacja: Katowice

Twoje zadania:

·        Nadzorowanie wizyt technicznych na obiektach pod kątem oceny przydatności budowlanej dla posadowienia stacji bazowych telefonii komórkowej

·        Weryfikacja projektów budowlanych

·        Ocena kosztorysów budowlanych

·        Odbiór techniczny stacji bazowych

·        Koordynacja i nadzór nad procesem inwestycyjnym

·        Współpraca z firmami podwykonawczymi

Szukamy Ciebie, jeśli:

·        Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne – preferowane budownictwo

·        Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku albo jesteś na początku swojej kariery zawodowej

·        Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz negocjacyjne

·        Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne;

·        Jesteś nastawiony na cel i masz umiejętność pracy pod presją czasu

·        Potrafisz zorganizować własną pracę oraz pracę grupy podwykonawców

·        Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, szczególnie MS Excel

·        Posiadasz prawo jazdy kat. B – i gotowość do wyjazdów służbowych

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie i praktykę w:

·        Zarządzaniu procesem inwestycyjno-pozwoleniowym, w tym pokrewnymi procesami

·        Praktycznym posługiwaniu się Prawem budowlanym i procedurami administracyjnymi

·        Skutecznym negocjowaniu

·        Zarządzaniu projektami

·        Dynamicznym i efektywnym działaniu, nastawionym na realizację celów, to jesteś idealnym kandydatem dla nas.

Korzyści dla Ciebie:

·        Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej

·        System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy

·        Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

·        Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy

·        Świętujemy sukcesy

·        Karta multisport

·        Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło