SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA INWESTYCJI

Specjalista ds. przygotowania inwestycji
Szczecin
NR REF.: 1154618

Dla jednej z czołowych firm deweloperskich w sektorze industrial poszukujemy osoby na stanowisko Predevelopment Managera.

Osoba, która obejmie to stanowisko będzie odpowiedzialna za koordynację procesu przygotowania inwestycji, na który składa się m.in.:
– współpraca z biurem architektonicznym oraz projektantami branżowymi
– uzyskiwanie wszelkich niezbędnych dokumentów prowadzących do uzyskania pozwolenia na budowę: MPZP, WZ, decyzji środowiskowych, zezwoleń, opinii, zgód
– koordynacja przyłączy mediów – bieżący kontakt z urzędami, lokalnymi władzami, inżynierami
– tworzenie raportów dotyczących działki inwestycyjnej, w tym due diligence
– współpraca z działem wykonawczym w zakresie realizacji inwestycji

Szukamy osób z minimum rocznym doświadczeniem w przygotowaniu inwestycji nieruchomości komercyjnych lub mieszkaniowych. Kandydat powinien posiadać praktyczną znajomość procesu uzyskiwania pozwolenia na budowę, decyzji środowiskowych oraz wiedzę techniczną umożliwiającą: kontrolę nad poprawnością wykonania projektów budowlanych czy planów zagospodarowania terenu, odczytywanie MPZP oraz innych tego typu dokumentów. Preferowani kandydaci z wykształceniem wyższym na kierunkach: budownictwo i architektura oraz ze znajomością języka angielskiego. Oczekiwana jest gotowość do pracy w biurze firmy oraz dyspozycyjność do pracy w godzinach pracy biura (9-17).

W zamian kandydat otrzyma możliwość pracy w międzynarodowej firmie o najwyższych standardach pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone dodatkowymi świadczeniami: opieką medyczną i kartą sportową. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić