Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0828

Obowiązki:

Przygotowanie kosztorysów, wycen, ofert, projektów, instrukcji montażu urządzeń reklamowych, aktywne poszukiwanie klientów zainteresowanych usługami reklamowymi, doradzanie klientom w zakresie identyfikacji wizualnej, doboru i montażu urządzeń reklamowych, opracowywanie planu produkcji urządzeń reklamowych, nadzór i rozliczanie wykonanych prac.
Praca na terenie Lublina

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Zawód:

  • Technik organizacji reklamy*

Pozostałe wymagania:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów biznesowych, umiejętność samoorganizacji pracy, umiejętność zasad tworzenia rysunku technicznego, znajomość programów COREL oraz AutoCAD, mile widziane uprawnienia budowlane, znajomość materiałów do produkcji urządzeń reklamowych, znajomość w zakresie budowy konstrukcji stalowych, znajomość rysunku reklam, mile widziane doświadczenie w projektowaniu lub nadzorze nad produkcją konstrukcji reklamowych (tablice bilboardowe, kasetony, litery kasetonowe)

Miejsce pracy: INŻYNIERSKA 8P, 20-484 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona