Aplikacje zostały zamknięte

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Specjalista ds. Rekrutacji

Od: Moltton
Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Będziesz prowadził rekrutację dla największych firm w Polsce i za granicą na stanowiska średniego i wyższego szczebla w branży przemysłowo – technicznej.
  • Wyszukiwał kandydatów przy wsparciu efektywnych metod jak i nowoczesnych narzędzi rekrutacji.
  • Dokonywał selekcji z wyszukanej grupy kandydatów, oceniał i rekomendował najlepszych z najlepszych.
  • Prowadził telefoniczne / on-line, wywiady z kandydatami dla których zmiana pracy jest możliwością dalszego rozwoju.
  • Zarządzał całym procesem rekrutacji od pozyskania wartościowego kandydata, przez rekomendację do decyzji o zatrudnieniu.
  • Budował długofalowe relacje z kandydatami i klientami.
  • Współpracował z profesjonalnym zespołem rekruterów i menedżerów.

Wymagamy abyś miał / miała :

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, mile widziane w branży przemysłowo-technicznej.
  • Znajomość metod i narzędzi rekrutacji.
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z kandydatem.
  • Wysokie kompetencje interpersonalne.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem.
  • Duży poziom samodzielności i zaangażowania.
  • Nastawienie na cel i na wynik.

Zaoferujemy tobie :

  • Umowę o pracę lub b2b wg. własnego uznania plus lukratywne premie (kwartalne, roczne), dodatkowe bonusy pozapłacowe.
  • Możliwość 100% pracy zdalnej lub pracę w naszym biurze w Katowicach.
  • Nowoczesne narzędzia rekrutacyjne.
  • Pracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy owocującą przyjacielską relacją na długie lata
  • Unikalną wiedzę w zakresie określonej specjalizacji w obszarze profesjonalnej rekrutacji.
  • Dalszy rozwój w profesjonalnej rekrutacji.
  • Możliwość udziału w eventach, spotkaniach branżowych, konferencjach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Moltton