Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. social media i marketingu

Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy: Rzgów k. Łodzi

Zadania / obowiązki:

  • Prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • Bieżąca kontrola i obsługa mediów społecznościowych
  • Wsparcie w prowadzeniu sklepu internetowego
  • Opracowanie wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych („lekkie pióro”)
  • Współworzenie strategii i komunikacji marketingowej
  • Współpraca z dostawcami i producentami w komunikacji promocji
  • Raportowanie realizacji akcji marketingowych
  • Koordynacja eventów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Współpraca z działami handlowymi, agencjami reklamowymi, influencerami

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne)
  • Znajomość narzędzi marketingowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii digitalowych – mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Elsatyczność i terminowość

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niekorporacyjną atmosferę
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie
  • Paczki na święta