Opis stanowiska pracy

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz umiejętność nawiązywania nowych kontaktów,
  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • Jesteś nastawiony na realizację celów,
  • Jesteś skuteczny w działaniu,
  • Chętnie realizujesz swoje pomysły,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowych atutem 🙂

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilizację czyli zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy dla naładowania baterii na nowy tydzień wyzwań :),
  • Możliwość szkoleń i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się Firmie,
  • Unikalną szansę na realizację Twoich pomysłów,
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego PZU oraz prywatnej opieki medycznej,
  • Profesjonalne wdrożenie i merytoryczne szkolenia,
  • Długoterminową współpracę.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacji pracowników na stanowiska związane z obsługą Klienta, produkcyjne, techniczne, magazynierów oraz personelu biurowego, oraz w rekrutacjach międzynarodowych.
Obecnie zatrudniamy ponad 3000 Pracowników Tymczasowych dla ponad 200 Klientów.
Jesteśmy firmą ogólnopolską, posiadającą 18 biur regionalnych i 40 biur pomocniczych.
Działamy na rynku od 1991 r. w tym ponad trzy lata w branży pracy tymczasowej,
Asistnet Work Group jest częścią Grupy Solid zatrudniającej ponad 35 000 Pracowników każdego dnia i świadczącej usługi dla ponad 6100 Klientów instytucjonalnych.   Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż – Account Management , Praca Sprzedaż – Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić