Aplikacje zostały zamknięte

ZETKAMA Sp. z o.o.ZETKAMA Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Mangata Holding S.A. zatrudniającej blisko 2 000 pracowników. Od ponad 70 lat zajmujemy się produkcją armatury przemysłowej i odlewów żeliwnych. Stale rozwijamy nasze konstrukcje i wdrażamy nowe produkty. Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży eksportowej, który dołączy do naszego zespołu w Ścinawce Średniej.

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Miejsce pracy: Ścinawka Średnia, k., Kłodzko

ZETKAMA Sp. z o.o.

Główne zadania

  • realizacja planu i budżetu działu eksportu
  • sporządzanie ofert handlowych oraz nadzorowanie procesu realizacji zamówień
  • udział w spotkaniach oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • pozyskiwanie nowych kontaktów oraz budowanie relacji biznesowych
  • analiza rynkowa oraz konsekwentne wdrażanie strategii rozwoju firmy
  • koordynowanie działań marketingowych poprzez uczestnictwo w targach handlowych i prowadzenie kampanii promocyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub techniczne)
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży zagranicznej
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilną pracę – działamy z sukcesami na rynku ponad 70 lat!
  • samodzielne stanowisko pracy, możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowane posiłki w kantynie pracowniczej, program grupowego ubezpieczenia, świadczenia z funduszu socjalnego: m. in. świadczenia urlopowe, piknik rodzinny, paczki mikołajkowe dla dzieci, wycieczki rodzinne
  • udział w szkoleniach oraz dostęp do platform e-learningowych
  • zgrany zespół współpracowników i przyjazną atmosferę pracy – ponad 50% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat 🙂
Chętnie Cię poznamy. Nie wahaj się ani chwili i prześlij nam swoje CV. Może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu 🙂
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zapewniamy pełną poufność wszystkich złożonych ofert w trakcie i po procesie rekrutacyjnym.