Aplikacje zostały zamknięte

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży z j. ang

Miejsce pracy: Toruń

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie dwupoziomowe
  • Pakiet medyczny
  • Dodatek transportowy
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży z klientem biznesowym w branży technicznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doskonałe umiejętności sprzedażowe oraz komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętności czytania rysunku technicznego

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie potencjalnych klientów dla firmy
  • Analiza potrzeb aktualnych klientów oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowo – kosztowych i ofert handlowych
  • Ciągły kontakt z klientem na wszystkich etapie realizacji projektu ( również podczas wdrożenia modeli do produkcji)
  • Budowanie długoterminowych, pozytywnych relacji z klientami