Aplikacje zostały zamknięte
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z największych producentów świeżych warzyw, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu (branża spożywcza)

Miejsce pracy: Płońsk

Oferujemy:

  •  umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + premia)
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet benefitów
  • wsparcie merytoryczne podczas adaptacji
  • dofinansowanie do obiadów
  • deputaty z produktów firmy

Zakres obowiązków:

  •  nadzór, konserwacje i regulacje maszyn w hali produkcyjnej
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • naprawianie i remontowanie maszyn i urządzeń zgodnie z książkami pracy
  • prowadzenie dokumentami działań w systemie oraz w książkach pracy maszyn
  • efektywne gospodarowanie zasobami magazynu części zamiennych
  • prowadzenie ewidencji rozchodów magazynu

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego
  • praktycznego doświadczenia z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki oraz pneumatyki
  • doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w branży spożywczej
  • znajomości budowy maszyn
  • dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym
  • posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.