Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Specjalista ds. wdrożeń ERP

Miejsce pracy: Poznań

4-15-62219

Chcesz zostać specjalistą ds. wdrożeń SAP? Ta oferta jest dla Ciebie!

Firma z branży Food Service o międzynarodowym profilu poszukuje Specjalisty ds. wdrożeń ERP.

Główne obowiązki na tym stanowisku to:
– udział w projetach międzynarodowych zespołów wdrożeniowych
– tworzenie oraz opracowywanie dokumentacji projektowej i ruchowej systemu ERP
– przygotowywanie materiałów szkoleniowych i transfer wiedzy
– opracowywanie założeń wdrożeniowych zgodnie z wymaganiami biznesowymi
– projektowanie przebiegu procesów biznesowych w ramach standardowych funkcjonalności systemu ERP
– tworzenie, nadzór, aktualizacja procedur i instrukcji pracy
– współpraca z 1 i 2 linią wsparcia
– ścisła współpraca z partnerami po stronie spółki centralnej

Wymagania:
– gotowość do podróży służbowych na czas wdrożenia do pracy
– wykształcenie wyższe (licencjat): ekonomia, logistyka, informatyka
– znajomość i umiejętność pracy z systemami klasy ERP (z poziomu użytkownika)
– bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)
– zdolność analitycznego myślenia
– umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność, gotowość do częstych i długotrwałych wyjazdów
– sumienność, pozytywne nastawienie, zapał do pracy i nauki
– dobra znajomość pakietu MS Office

Korzyści:
– Umowa o pracę
– Opcja dalszego szkolenia w obszarze IT
– Prywata opieka medyczna oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
– Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy
– Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe)
– Możliwość przystąpienia do programu MultiSport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić