Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. wprowadzania danych z j. angielskim

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie oferującej zaawansowane rozwiązania w obszarze elektrotechniki
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą naszego klienta
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in., prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, kursy językowe)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Komunikatywność i otwartość
  • Znajomość Pakietu MS Office

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Wprowadzanie nowych produktów do portfolio firmy przy współpracy z Product Managerami oraz dostawcami
  • Tworzenie opisów technicznych produktów
  • Wprowadzanie nowych produktów do dedykowanego systemu firmy
  • Ekspozycja produktów i rozwiązań na stronie internetowej z uwzględnieniem danych technicznych
  • Raportowanie o działaniach
  • Odpowiedzi na zgłoszenia i zapytania od dostawców
  • Współpraca z innymi działami firmy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić