Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Specjalista ds. wsparcia klienta biznesowego- j. hiszpański (rekrutacja online)

Miejsce pracy: Katowice

7-6-61910

Dla naszego Klienta wspieramy rozwój centrum Usług Wspólnych dedykowanego do opieki nad procesami biznesowymi prowadzonymi przez europejskie jednostki firmy. Aktualnie budujemy zespól dedykowany do kontaktu z klientami biznesowymi rynku hiszpańskiego.

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania na stanowisku:

– monitorowanie statusu realizacji złożonych zamówień i odpowiadanie na zapytania klientów,
– administrowanie danymi w systemie, dbanie o ich wysoką jakość,
– zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta biznesowego (telefonicznie i mailowo),
– codzienna współpraca z wewnętrznymi pracownikami firmy,
– odpowiadanie na zapytania klientów zgodnie ze standardami,
– budowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:
– bardzo dobry poziom języka hiszpańskiego,
– dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
– wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
– doświadczenie w zakresie obsługi klienta w języku obcym,
– proaktywna postawa wobec podejmowanych działań,
– znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Korzyści:
– możliwość dołączenia do rozwijających się struktur Centrum Usług Wspólnych firmy z sektora produkcyjnego,
– stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji i statusie lidera w swojej branży,
– realny wpływ na przebieg procesów,
– ekspozycja na kontakty międzynarodowe,
– potencjał na rozwój w strukturach firmy wraz ze wzrostem organizacji.