Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Opis

Firma specjalizująca się w doborze kompleksowych rozwiązań IT, w związku z rozwojem firmy, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. wsparcia sprzedaży.

OCZEKIWANIA:

  • Znajomość branży IT – warunek konieczny
  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów, wysokie zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Szybkość przyswajania wiedzy
  • Uczciwość, zaangażowanie, systematyczność
  • Pozytywne nastawienie
  • Swobodne posługiwanie się programem excel
  • Wykształcenie min. średnie
  • Wiedza techniczna z zakresu teleinformatyki
  • Komunikatywność
  • Samodzielność

OPIS STANOWISKA:

  • Bieżące wsparcie działu sprzedaży
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych od strony technicznej
  • Telefoniczna oraz emailowa obsługa Klientów
  • Przygotowywanie dokumentów przetargowych
  • Otwartość na wsparcie zespołu w innych działaniach
  • Prace biurowe i administracyjne wspierające proces sprzedaży
  • Prowadzenie bazy danych

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Odpowiedzialną i samodzielną pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o przesłanie CV.

W treści Cv prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Tmp s.c. danych osobowych zawartych w moim Cv lub w innych dokumentach dołączonych do Cv (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz – Zgadzam się na przetwarzanie przez Tmp s.c. danych osobowych zawartych w moim Cv lub w innych dokumentach dołączonych do Cv (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Stosownie do postanowień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/We (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. Ue L z 04.05.2016 r., Nr 119, s. 1 oraz Dz. Urz. Ue L 127 z 23.05.2018, str. 2), zwanego dalej w skrócie Rodo, prosimy o zamieszczenie w treści Cv poniższej klauzuli:

Oświadczenie w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Oświadczam, iż :

wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Tmp s.c. M. Idaszak, T. Stochniałek, ul. Starowiejska 8, 61-664 Poznań, moich danych osobowych zawartych w treści mojego Cv oraz w innych dokumentach i oświadczeniach dołączonych do mojego zgłoszenia aplikacyjnego, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia o pracę.

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Tmp s.c. M. Idaszak, T. Stochniałek, proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Tmp s.c. M. Idaszak, T. Stochniałek, przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Tmp s.c. M. Idaszak, T. Stochniałek, przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło